0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Як це працює
Крок 1
Зареєструйтесь


заповніть анкету в будь-якому магазині
Крок 2
Здійснюйте покупки


надавайте картку при здійсненні кожної покупки
Крок 3
Накопичуйте бонуси


отримуйте від 5 до 10 бонусів за кожні 100 грн. у чеку
Крок 4
Розраховуйтесь бонусами

накопиченими бонусами ви можете сплачувати до 30% від вартості товару
Види карток
Правила участі

1. Загальна інформація
1.1. Отримуючи Клубну Картку, Ви стаєте Учасником Клубної Програми O'STIN Бонус (далі – Клубна Програма).
1.2. Клубна Картка діє у всіх магазинах O'STIN та O'STIN ДИСКОНТ на території України.
Накопичення Бонусів на Клубну Картку можливо у всіх магазинах O'STIN та O'STIN ДИСКОНТ.
Оплата товарів Бонусами доступна у всіх магазинах O'STIN. Оплата бонусами товарів в магазинах O'STIN ДИСКОНТ не діє.
1.3. Зареєструватися в Клубній Програмі можна, зробивши покупку на суму від 100 грн.в магазині та заповнивши Анкету учасника Клубної Програми. Після заповнення Анкети Учаснику Клубної Програми видаєтся Клубна картка.
Клубна Картка надається безкоштовно. Клубна Картка не є іменною, тобто діє на особу, що надала картку.

1.4. З моменту реєстрації у Клубній програмі Учасник самостійно контролює достовірність та своєчасне поновлення своїх персональних даних (телефон, Email, адреса). Змінити свої персональні дані Учасник може, заповнивши анкету в магазинах O'STIN та O'STIN ДИСКОНТ. У випадку надання невірних (неточних, недостовірних) даних про себе, а також при несвоєчасній зміні застарілих даних Учасник самостійно несе ризик будь-яких негативних наслідків, пов'язаних з наданням таких невірних даних. ТОВ «ОСТІН», у силу специфіки способу отримання інформації, не перевіряє достовірність наданої Учасником Клубної програми персональної інформації та контролює її актуальність. Однак, ТОВ «ОСТІН» орієнтується на те, що Учасник надає достовірну персональну інформацію з питань, що є в анкеті, та підтримує цю інформацію в актуальному стані. Всю відповідальність, а також можливі наслідки за надання недостовірної або не актуальної персональної інформації несе Учасник.

1.5. Для кожного учасника Клубної програми є персональний Бонусний рахунок. Купуючи товари та приймаючи участь в акціях O'STIN, Учасник накопичує Бонуси. Бонус – одиниця обліку знижки на майбутню покупку. Бонусами можна сплатити частину покупки з розрахунку 1 Бонус= 1гривня. Знижка може скласти не більше 30% вартості товару, що належить оплаті.
2. Тип Карток .

2.1. Існує три типи Клубної Картки, що надаються Учаснику Клубної Програми. Тип Клубної картки залежить від накопиченої суми покупок, що є на картці, або суми єдиноразової покупки при оформленні нової Клубної Картки.

Типи Карток в залежності від накопичення суми покупок:
Картка Бонус : накопичення від 100 до 7000 грн.
Картка Бонус Плюс: накопичення від 7000 до 14000 грн.
Картка Бонус Супер: накопичення від 14000 грн.

2.2. Якщо загальна сума покупок, здійснених при наданні Клубної Картки одного типу, відповідає більшому номіналу, то її обмінюють на Клубну Картку іншого типу. Накопичена сума покупок та накопичені Бонуси переносяться на нову Клубну Картку.

3. Нарахування Бонусів

3.1. Купуючи товари з наданням Клубної Картки в магазинах O'STIN та O'STIN ДИСКОНТ, Учасник накопичує суму покупки на Клубну Картку та отримує Бонуси.
3.2. В рамках дії Клубної Програми на Клубну Картку нараховуються Бонуси за кожні повні 100 гривень покупки, котрі можуть бути використані при наступних покупках у магазинах O'STIN. Кількість Бонусів, що зараховуються на Клубну Картку, залежить від її типу та конкретної суми покупки.

Сума бонусів, що нараховуються за кожні повні 100 гривень покупки:
На карту Бонус: 5 бонусів
На карту Бонус плюс: 7 бонусів
На карту Бонус супер: 10 бонусів

3.3. Бонуси нараховуються на Клубну Картку через добу з момента покупки.
3.4. У всіх магазинах O'STIN Бонуси нараховуються за покупку будь-яких товарів, крім товарів зі знижкою.
У магазинах O'STIN ДИСКОНТ Бонуси не нараховуються за покупку будь-яких товарів, включаючи товари зі знижкою.
3.5. При проведенні промоакцій Учасник може отримати додаткові Бонуси. Сума додаткових Бонусів визначається умовами конкретної промоакції. ТОВ «ОСТІН» самостійно визначає строки та умови проведення промоакцій. Умови проведення конкретної промоакції доступні у магазинах O'STIN.

4. Використання Бонусів
4.1. Нараховані на Клубну картку Бонуси можуть бути використані при здійсненні покупок у всіх магазинах O'STIN. Оплата бонусами товарів у магазинах O'STIN-ДИСКОНТ не проводиться.
4.2. Для використання Бонусів при оплаті товару Учаснику необхідно надати на касі Клубну карту в момент оплати покупки або повідомити касира, що необхідна SMS-авторизація, якщо Учасник не має Клубної карти. Одноразово Бонусами можна сплатити до 30% суми покупки.
4.3. У випадку повернення товару, сплаченого Бонусами, власнику Клубної Картки повертаються грошові кошти; витрачені Бонуси повертаються на рахунок Клубної Картки (через добу); нараховані за покупку Бонуси анулюються. При поверненні частини покупки використані Бонуси повертаються пропорційно сумі повернення.
4.4. Бонуси анулюються у хронологічному порядку: спочатку використовуються Бонуси з більш ранньою датою згорання.
4.5. Бонуси не підлягають обміну на готівкові грошові кошти.
4.6. Бонусами не можна розраховуватися при покупці Подарункової картки.
5. Анулювання Бонусів
5.1. Нараховані Бонуси є терміновими – невикористані Бонуси, накопичені до 01 січня поточного року (тобто в минулому році), анулюються 11 березня такого поточного року. Бонуси, нараховані з 01 січня по 10 березня поточного року, не анулюються, а діють до 10 березня (включно) наступного року. Після закінчення терміну дії КК накопичені і невикористані Бонуси анулюються.

6. SMS-авторизація
6.1. Послуга SMS-авторизації дозволяє учасникам Клубної Програми використовувати Бонуси з Клубної Картки та отримувати Бонуси за покупки на підставі авторизації за номером мобільного телефону (який був вказаний клієнтом при заповненні анкети учасника Клубної Програми) тільки у випадку, якщо клієнт не має при собі Клубної картки.
6.2. Послуга надається учасникам Клубної Програми у всіх магазинах O'STIN на території України безкоштовно.
6.3. Послуга стає можлива після занесення відомостей з анкети учасника Клубної Програми в Базу Даних за умови коректного заповнення анкети та зазначеного в ній номера мобільного телефону клієнта.
6.4. Для використання послуги SMS-авторизації учаснику Клубної Програми необхідно:
 • мати при собі мобільний телефон з номером, зареєстрованим в Базі даних Клубної Програми,
 • при здійсненні покупки повідомити касиру номер мобільного телефону, вказаний в Базі даних Клубної Програми,
 • після отримання на вказаний телефон SMS з кодом авторизації повідомити цей код касиру.
6.5. Один код авторизації можна використовувати тільки для однієї покупки.
6.6. Сервіс SMS-авторизації може бути тимчасово недоступний при аваріях інтернет-каналу і при низькому рівні сигналу або високій завантаженості мобільної ммережі.

7. Інформаційна підтримка для учасників Клубної Програми
7.1. Учасники Клубної програми дають згоду на отримання інформації від ТОВ «ОСТІН» про спеціальні пропозиції, нові товари та рекламні акції через мережі (включаючи SMS-розсилку тощо) та обробку своїх персональних даних шляхом збору, запису, систематизації, зберігання в Базі Даних, заповнюючи анкети у магазинах O'STIN і O'STIN ДИСКОНТ.

Учасники Клубної програми можуть відмовитись від отримання інформації ТОВ «ОСТІН» , звернувшись у довідкову службу 0 800 500 987 або відправивши листа на info@ostin.com.ua.

8. Інші умови
8.1. У випадку втрати Клубної картки необхідно в найкоротші строки повідомити по телефону 0-800-500-987 або відправити листа на info@ostin.com.ua. Відновлення картки можливе у магазинах O'STIN при наданні документу, що ідентифікує особу (бажана наявність чека, по якому відбувалися покупки з наданням Клубної Картки). Втрачена Клубна Картка блокується, загальна сума покупок та Бонуси, накоплені на втраченій Картці, переноситься на нову картку.
8.2. Клубна Картка є власністю ТОВ «ОСТІН» та повинна бути повернена власнику за вимогою.
8.3. Учасник може направляти свої пропозиції та скарги за телефоном 0 800 500 987 або відправити листа на info@ostin.com.ua.
8.4. ТОВ «ОСТІН» залишає за собою право змінювати Умови участі в Клубній Програмі в односторонньому порядку.
8.5 Про наявність бонусів на своєму конусному рахунку можна дізнатися:
 • за телефоном 0 800 500 987
 • відправити листа на info@ostin.com.ua.Часті питання
Як стати учасником Клубної Програми?
Заповнюйте анкету здійснюючи покупку в магазині O'STIN
Як отримати Клубну Картку?
Клубна Картка видається в магазинах-учасниках Клубної Програми O'STIN при здійсненні покупки на сумму від 100 грн, за умови заповнення анкети.
Де я можу користуватись Клубною Карткою?
В магазинах-учасниках Клубної Програми O'STIN та O'STIN ДИСКОНТ. В магазинах O'STIN ДИСКОНТ можливо накопичувати бонуси, а витрачати лише при купівлі товару, на які встановлено знижку менше ніж 30%. Бонусами можливо сплатити до 30% від початкової повної вартості товару.
Яким чином буде використана інформація, яка вказана мною в анкеті?
ІИнформація буде використана для формування та направлення найбільш цікавих для Вас пропозицій.
Чи можу я передавати свою Клубну картку друзям чи родичам?
Клубна картка не є іменною та діє для того, хто її надає. Ви можете передавати свою картку друзям чи родичам для накопичення та/або витрати бонусів.
Що таке бонуси та як ними користуватися?
При покупці у магазинах-учасниках Клубної програми O'STIN на вашу Клубну картку нараховуються бонуси у відповідності з рівнем картки: «Бонус», «Бонус Плюс», «Бонус Супер». Бонуси нараховуються при купівлі товару, на які не встановлено будь-які знижки. Бонуси нараховуються на частину покупки, що була сплачена грошима. Частина покупки, сплачена бонусами, в накопиченні на Клубну картку не враховується.
Нарахованими бонусами можливо сплачувати до 30% від поточної вартості покупки.

При покупці у магазинах-учасниках Клубної програми O'STIN ДИСКОНТна вашу Клубну картку нараховуються бонуси у відповідності з рівнем картки: «Бонус», «Бонус Плюс», «Бонус Супер». Бонуси нараховуються при купівлі товару будь-якого товару, навіть якщо на товар встановлена будь-яка знижка. Бонуси нараховуються на частину покупки, що була сплачена грошима. Частина покупки, сплачена бонусами, в накопиченні на Клубну картку не враховується.
Нарахованими бонусами можливо сплачувати до 30% від початкової повної вартості покупки.


За покупку яких товарів нараховуються бонуси?
В магазинах O'STIN за будь-який товар, за виключенням товарів, на які встановлена будь-яка знижка. В магазинах O'STIN ДИСКОНТ за будь-який товар, у тому числі за товар зі знижкою.
Чи можу я розрахуватися бонусами за всю суму покупки?
Ні. Бонусами можливо сплатити до 30 % від поточної вартості товару за умови, що на Вашому рахунку є достатня кількість бонусів.
УГОДА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
1. Загальні положення:

1.1. Ця Угода про конфіденційність (далі - Угода) діє відносно всієї інформації, яку ТОВ «ОСТІН» може отримати про Користувача під час використання ним Сайту, сервісів, служб, програм і продуктів ТОВ «ОСТІН» (далі - Сервіси) та регулює відносини ТОВ «ОСТІН» і Користувача протягом всього періоду надання послуг та доступу Користувача до персоналізованих сервісів Сайту.
1.2. Терміни та визначення.

У цій Угоді про конфіденційність терміни вживаються у такому значенні:

 • Користувач - фізична особа, яка добровільно пройшла реєстрацію на Сайті, отримала унікальний код авторизації для користування сервісом Сайту.

 • Оператор персональних даних - ТОВ «ОСТІН», юридична особа, заснована відповідно до законодавства України, із зареєстрованим місцезнаходженням: 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 28, код ЄДРПОУ - 34575827.

 • Сайт - Інтернет-ресурс з доменною адресою sportmaster.ua.

 • Товар - матеріальний об'єкт, продукція, інформація про яку розміщена на Сайті.

 • Сервіси Сайту - всі послуги, доступні Користувачам для використання на Сайті.

 • Персональна інформація - інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створенні облікового запису), в процесі використання Сервісів, включаючи, але не обмежуючись, персональні дані Користувача.

 • Особистий простір - персоналізований інтерфейс Сайту з набором інструментів користувача для користування персоналізованими сервісами Сайту.
  2. Мета збору і обробки персональної інформації Користувачів:2.1. ТОВ «ОСТІН» здійснює збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення, знеособлення, знищення персональної інформації Користувачів, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, яка необхідна для надання Сервісів на Сайті. 2.2. Персональну інформацію Користувача ТОВ «ОСТІН» використовує в таких цілях: 2.2.1. надання Користувачеві ефективної клієнтської підтримки; 2.2.2. надання Користувачеві персоналізованого Сервісу; 2.2.3. зв'язку з Користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сервісів, надання послуг, а також обробки запитів і заявок від Користувача; 2.2.4. поліпшення якості Сервісів, зручності їх використання, розробки нових Сервісів і послуг; 2.2.5. надання інформації про товари, послуги, що реалізуються ТОВ «ОСТІН», про рекламні акції, що проводяться ТОВ «ОСТІН», відповідей на запити, а також виконання ТОВ «ОСТІН» своїх зобов'язань перед споживачами товарів (послуг); 2.2.6. проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних; 2.2.7. для направлення інформаційних повідомлень 1-2 рази на тиждень. 2.3. ТОВ «ОСТІН», в силу специфіки способу отримання інформації, не перевіряє достовірність наданої Користувачем персональної інформації та не здійснює контроль її актуальності. При цьому ТОВ «ОСТІН» виходить з того, що Користувач надає достовірну персональну інформацію з питань, зазначених у формі реєстрації, і підтримує цю інформацію в актуальному стані. Всю відповідальність, а також можливі наслідки за надання недостовірної або неактуальної персональної інформації несе Користувач.
3. Умови обробки персональної інформації Користувача та її передачі третім особам:

3.1. ТОВ «ОСТІН» зберігає та обробляє персональну інформацію Користувачів у відповідності з діючими нормативними актами, а також внутрішніми регламентами, створеними на їх основі (ім'я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти, стать, дату народження, поштову адресу, домашній, робочий, мобільний телефони тощо).

3.2. Відносно персональної інформації Користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання Користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб.

3.3. ТОВ «ОСТІН» захищає персональну інформацію Користувача відповідно до вимог, що пред'являються до захисту такого роду інформації, і несе відповідальність за використання безпечних методів захисту такої інформації.

3.4. Для захисту персональної інформації Користувача, забезпечення її належного використання і запобігання несанкціонованому та/або випадковому доступу до неї, ТОВ «ОСТІН» застосовує необхідні і достатні технічні та адміністративні заходи. Надана Користувачем персональна інформація зберігається на серверах з обмеженим доступом, розташованих в приміщеннях, що охороняються.

3.5. ТОВ «ОСТІН» має право передати персональну інформацію Користувача (у тому числі особам, що здійснюють запис, систематизацію, накопичення, уточнення, зберігання, вилучення персональної інформації, і які безпосередньо здійснюють направлення Користувачеві спеціальних пропозицій, інформації про нові товари та рекламні акції, обробку запитів і звернень, а так само здійснюють знищення персональної інформації) третім особам у наступних випадках:

3.5.1. Користувачем наданий дозвіл на обробку його персональної інформації відповідно до умов цієї Угоди, що підтверджується натисканням Користувачем кнопки «Приймаю Угоду про конфіденційність» при заповненні на Сайті форм з персональною інформацією;

3.5.2. передача персональної інформації необхідна для використання Користувачем певного Сервісу Сайту;

3.5.3. передача персональної інформації передбачена законодавством України в рамках встановленої законодавством процедури.

3.6. При обробці персональних даних Користувачів ТОВ «ОСТІН» керується Законом України «Про захист персональних даних».

4. Порядок зміни Користувачем персональної інформації:

4.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану ним персональну інформацію або її частину, а також параметри її конфіденційності, скориставшись функцією редагування персональної інформації в персональному розділі особистого простору.

4.2. Користувач має право в будь-який момент вимагати видалення наданої ним персональної інформації, звернувшись до Служби клієнтської підтримки ТОВ «ОСТІН» за адресою: info@ostin.com.ua або по телефону 0 800 500 987.

4.3. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від отримання розсилок новин, шляхом натискання відповідного посилання внизу листа.

5. Підтвердження Угоди:

5.1. Користувач має право відмовитися від підтвердження цієї Угоди, у випадку якщо будь-яка його умова є для Користувача неприйнятною.

5.2. Користувач підтверджує, що його прийняття Угоди (шляхом натискання кнопки «Приймаю Угоду про конфіденційність») означає повну згоду Користувача з усіма її умовами без винятку. У тому числі, Користувач, приймаючи цю Угоду, надає свою згоду ТОВ «ОСТІН» на отримання інформації про спеціальні пропозиції, про нові товари і рекламні акції по мережах електрозв'язку і по поштовому зв'язку (включаючи, але не обмежуючись: SMS-розсилки, e-mail-розсилки тощо) і на обробку своїх персональних даних за допомогою збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, адаптування, зміни, поновлення, використання і поширення, знеособлення, знищення персональних даних, у т.ч. на передачу (доступу до) персональних даних будь-яким третім особам без отримання додаткової згоди та без попереднього повідомлення про таку передачу (доступу) з метою, зазначеною в цій Угоді, здійснювану з використанням засобів автоматизації, в тому числі в інформаційно-телекомунікаційних мережах, або без використання таких засобів з метою обробки запитів і звернень Користувача, надання інформації про товари та послуги, що реалізуються ТОВ «ОСТІН».

5.3. Зазначена згода Користувача з умовами Угоди, в тому числі з порядком обробки персональної інформації, діє 5 років з автоматичною пролонгацією на такий самий строк (при цьому кількість пролонгацій не обмежена), якщо вона не була відкликана відповідно до статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI.

5.4. Не допускається обробка персональних даних Користувача без його згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

6. Зміна Угоди про конфіденційність:

6.1. ТОВ «ОСТІН» має право вносити зміни до цієї Угоди про конфіденційність. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Чинна редакція Угоди про конфіденційність завжди знаходиться на цій сторінці Сайту.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції:

7.1. У разі виникнення у Користувача скарг або пропозицій протягом строку дії цієї Угоди, він може звернутися до ТОВ «ОСТІН» з усною заявою, зателефонувавши до інформаційно-довідкової служби ТОВ «ОСТІН» за телефоном: 0 800 500 987 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) (Пн-Нд: з 08:00 до 22:00) або звернутися до ТОВ «ОСТІН» з письмовою заявою за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 28 або на e-mail: info@ostin.com.ua (цілодобово).